2013. december 27., péntek

Körülbelül 15 éves lehettem, mikor megláttam egy fiút, akibe rögtön beleszerettem. Elég sok idő eltelt, amikor már nem bírtam várni és feltettem neki néhány kérdést:
Csinos vagyok?
-Nem
Szeretnél velem maradni?
-Nem
Ha elmennék sírnál utánam?
-Nem

Azt hittem, hogy ő is érez irántam valamit, de minden reményt elveszve zokogva futottam a végtelenbe!
Egy napon kint korcsolyáztunk, amikor ő megjelent egy bringán és félrehívott. Nagyon kíváncsi voltam mit akarhat tőlem. Megkérdezte, hogy miért nem beszéltem vele, ezért én kifejtettem neki az egészet. Erre elmosolyodott és ezt mondta:
Nem vagy csinos, te gyönyörű vagy!
Nem szeretnék veled lenni örökké, veled akarok lenni örökké!
És ha elmennél nem sírnék hanem ...meghalnék!
Ekkor én elsírtam magam és lassan hátrálni kezdtem. Mögöttem egy autó közeledett. Ő félrerántott engem és az autó fellökte őt. Hirtelen azt sem tudtam, hogy mit tegyek, mert telefon nem volt nálam ezért szóltam a többieknek, hogy hívják a mentőket! Odarohantam hozzá és szólogattam őt. Egyszer csak megmozdult és gyengén megszorította a kezemet. Nem mondott sokat, de számomra épp eleget "Látod? Megmondtam, hogy érted meghalnék, mert SZERETLEK!" Majd lassan kezdett lélegezni és lecsukta a szemét. Nem tudtam, hogy mit tehetnék, ezért azt tettem ami az elsőként jutott az eszembe: megcsókoltam őt. Nagyon féltem, de ő visszacsókolt és gyengén átölelt. Lassan a mentők is kiértek és szerencsére nem történt semmi komoly baja. Ez még 2005-ben történt és már lassan a 8 éves évfordulónkat fogjuk ünnepelni! :)

1 megjegyzés: