II. fejezet
Bella NAPLÓJA :
Ma jártam a falu melletti elrejtett NAGY városban.És találkoztam egy irtó helyes pasival Ahmed a neve.
SZERETLEK AHMED!!
Bárcsak járnánk . <3
Na,térjünk vissza a valóságba. Na jó ez egy kicsit gonosz volt.
Szóval Bella szerelmesen írta a naplóját,miközben beesteledett.Anyukája bement és így szólt.
-Bella kicsim le kéne fürdened utána meg aludj és holnap mehetsz bárhová-mondta Anyukája.
Bella örülni kezdett a BÁRHOVÁ szó hallatán.
-Oké,megyek fürödni-mondta boldogan Bella.
Ezzel el is kezdet a pizsamájával szaladni a fürdőbe.Le is fürdött.És elment aludni.Ahmedről álmodott.
Gondolkozott,hogy milyen lenne ha ő is deszkázna.


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése