2013. december 28., szombat

                                           II. fejezet


            Bella NAPLÓJA :
Ma jártam a falu melletti elrejtett NAGY városban.És találkoztam egy irtó helyes pasival Ahmed a neve.
SZERETLEK AHMED!!
Bárcsak járnánk . <3
Na,térjünk vissza a valóságba. Na jó ez egy kicsit gonosz volt.
Szóval Bella szerelmesen írta a naplóját,miközben beesteledett.Anyukája bement és így szólt.
-Bella kicsim le kéne fürdened utána meg aludj és holnap mehetsz bárhová-mondta Anyukája.
Bella örülni kezdett a BÁRHOVÁ szó hallatán.
-Oké,megyek fürödni-mondta boldogan Bella.
Ezzel el is kezdet a pizsamájával szaladni a fürdőbe.Le is fürdött.És elment aludni.Ahmedről álmodott.
Gondolkozott,hogy milyen lenne ha ő is deszkázna.
Miután eltelt az éjszaka...és a délelőtt.Rohant Bella a NAGY város felé és a pékséghez.És mikor odaért elő vette a gördeszkáját.Lassan meg is érkezett Ahmed. Egy csokor virág volt a kezében.És minden úgy volt mint Bella álmában.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése