2013. december 27., péntek


                                         I.fejezet


Egyszer volt,. hol nem volt, volt egyszer egy falu.A falutól nem messze egy  patak folydogált a patak mellet egy lány sétálgatott.13 éves lehetett.Barna haja és kék szeme volt.Össze vissza sétált,addig sétált míg meglátott egy város,de az a város NAGY volt.A lány szeme felragyogott és elkezdet futni a város felé.Addig futott amíg nem ért oda.Amikor oda ért látott egy pékséget.Bement és vett egy fánkot,de nem ette meg.Sétált csak sétált.És egy helyes fiú gördeszkával a kezének ment és kiütötte a fánkot a kezéből.Meg állt és bocsánatot kért 
-Bocsánat-mondta kicsit komolyan de mégis aranyosan.
A lány odanézett és rögtön beleszeretett a fiúba.
-Semmibaj-mondta egy kicsit félénken.
A fiú megkérdezte,hogy hogy hívják
-Hogy hívnak?
-Bella.
-De szép neved van Bella.
-Köszönöm,és téged hogy hívnak?
-Ahmed-mondta félig beleszeretve Bellába.
-Mennem kell-mondta egy kicsit szomorúan Ahmed.
-Oké,holnap találkozunk itt a pékségnél?-kérdezte Bella
-Igen-felelt a kérdésére
-Akkor 13:00-kor.
-Oké,SZIA!-köszönt Ahmed.
-SZIA!-vissza köszönt kicsit szomorúan Bella.
És ezzel el is deszkázott Ahmed. Bellának folyton Ahmed járt a fejében.Elkezdett hazafelé menni és ment és csak ment...haza ért majd szaladt a naplójához.<3 Ahmed <3 Ahmed <3 írta a naplójába.Szerelmes vagyok belé.  <3 <3 <3 <3.

Ha tetszett akkor KÖVESS és ÍRJ KOMIT hogy,MILYEN!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése